צילום מגנטים להצעת נישואין

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות מספרים

לא פעם עלתה השאלה איך מציעים נישואין בצורה הרומנטית והטובה ביותר; הצעה על חוף הים? אולי בכותל, אחד המקומות הקדושים ביותר? הפלגה למקומות רחוקים בארץ? או אולי בחו"ל?

הצעת נישואין היא חלק בלתי נפרד מהרצון למסד זוגיות והצהרה על כוונה כנה לחיות את כל המשך החיים ביחד ועל כן יש חשיבות להצעה עצמה.

קיימות היום חברות שמתעסקות רק בנושא הצעות הנישואין, ומאפשרות רכישת חבילות שמיועדות לאירוע שאתה בוחר שיהיה במחירים סבירים לכל כיס, ולהוריד ממך את העבודה, חיפוש וארגון שנובע מארגון שכזה.

גם אם אתם לוקחים חברה שתעזור לכם להפיק את הרגע המיוחד הזה, עדיין קיבצנו לכם 5 טיפים קצרים שיהפכו את ההצעה לאישית ומיוחדת:

  1. היעזרות בחברים ובמשפחה – החברים שלה/שלך יכולים להיות שם איתך ברגע שאתה מציע לה ולחלוק איתכם את הרגע המרגש, כמובן שאם אתה רוצה שהצעה תהייה רק בין שניכם אתה יכול לוודא שאחרי שהיא אומרת "כן" בני המשפחה והחברים מצטרפים. למה זה כדאי? קודם כל, שניכם ברגע האינטימי הזה לבד ולאחר מכן האנשים שאתם אוהבים מצטרפים לחגיגה.
  2. בחרו מקום סנטימנטלי – מקום הדייט הראשון שלכם, מקום הנשיקה הראשונה שלכם, המקום שבו אמרתם אחד לשניה "אני אוהב אותך", וכו'.
  3. השכירו צלם מקצועי – הצלם המקצועי יכול להסתובב קרוב למקום ההצעה בחשאי ולצלם כמה תמונות מדהימות. אגב, מעבר לקלאסיקת המגנטים לחתונה, אתם יכולים לקחת את אותו צלם מקצועי ולצלם גם מגנטים בהצעת הנישואין שלכם,מזכרת על המקרר זה תמיד משהו נחמד.
  4. מוזיקה – אם יש לכם שיר שהוא בעל משמעות עבור שניכם, אתם יכולים לנגן את המוזיקה הזאת ברקע לפני שאתם שואלים את השאלה הגדולה. (אגב, זה יגדיל את הסיכויים שהיא תגיד "כן"…)
  5. ארוחה רומנטית – אם אתם הולכים על הצעה ביתית תבשלו לה ארוחה רומנטית שתעיף אותה.. וכשיגיעו הרגעים לחגוג את ימי הנישואין שלכם, תהייה לכם ה"מנה הקבועה".

כיום יש סוגים שונים ומגוונים של סוגי הצעות נישואין, לדוגמא – הצעות נישואין מתחת למים, הצעות נישואין בכותל המערבי, הצעות נישואין בכתובות אש, הצעות נישואין בכיתוב פרחים, הצעות נישואין בשלג, הצעות נישואין בהפלגה, הצעות נישואין עם בלונים, הצעות נישואין בצימרים, בטבע ועוד ועוד…
אנחנו רק ממליצים לא לשכוח להשתמש בשירות של תמונות מגנטים גם בהצעת הנישואין וגם בחתונה שתבוא בהקדם לאחר מכן.

Call Now Button

בא לנו לפנק אתכם!

10% הנחה על הצעת נישואין

אמרו לנו בטלפון "קיבלתי הנחה"

בתוקף לחודש יוני עד ספטמבר

Open chat
1
שלום,
אשמח לקבלת הצעת מחיר להצעת נישואין